Zebra Perde

ZEBRA PERDE

Zebra Perde son zamanlarda trendi yükselen bir mekanizmalı perde çeşitidir.

Zebra Perde ince ve dolgulu dokumanın çizgi halinde sıralanması nedeniyle bu ismi almıştır.

Bir tarafı sabit diğer tarafı hareketli çift kat kumaşın mekanizma üzerinde hareket ederek görüntüyü açma-kapama mantığı ile çalışmaktadır.

Zebra perde, narin kumaşı ile bulunduğu mekana şık ve zarif görünüm kazandırır.

Zebra Perdelerin kumaş renklerine uyumlu BEYAZ - KREM ve ELOKSALLI Alüminyum kutulu kasaları ile dekorasyonunuzu tamamlayıcı özelliği vardır.

Zebra Perde, küçük hareketlerle dış görüntüyü açma-kapama yaptığı gibi STOR PERDE işlevinde tamamen yukarı ve aşağı da hareket edebilir.

Zebra Perde, çift kat ithal kumaşı, ince dokumanın düzgün duruşunu sağlayan içi dolgulu alüminyum etek ağırlıkları ve kutusu ile maliyeti yüksek bir üründür.

Malzeme maliyetlerinin yanısıra, özel Presli Kesim masaları da Zebra Perdenin üretimi için gerekli yüksek yatırımlardır.

Zebra Perde konusunda;

Şık ve zarif görünümlü zebra perdenin başlığında narin olduğunu özellikle vurguladık.

Bu ince dokuma kumaşın, piyasa rekabetini arttırmak için yerli versiyonlarını kullananlar bulunmaktadır.

Kumaş dokuma ülkemizin dünya ile rekabet ettiği en önemli ve başarılı sektörüdür. Ancak, kalite olarak söylemek istediğimiz, ülkemiz tüm mekanizmalı perde sistemlerini yurt dışından öğrenmiş ve ithal etmiştir.

Bu nedenle zebra perde sistemine uygun olan ithal kumaşlar, iplik özelliği ve üzerindeki apre kaplaması ile kenar kesimindeki hassasiyeti, Zebra Perdenin deforme olmadan uzun ömürlü kullanımına imkan sağlar.

Sadece fiyatı ve görüntüsü aynı diye satın alacağınız zebra perdelerde, kısa bir süre sonra kenar ipliklenmeleri ve tül inceliğindeki kumaşlarında sarkmalar oluşur.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.