Okul Perdesi

OKUL PERDESİ

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile perde dünyasında yenilikçi ve kaliteli perde üretimi ve yeni perde tasarımları ile 2012 yılında da perde satışları ile sürüyor.

Ev, ofis, işyeri için birçok renk ve modelde perde üretimi ve satışı yapılırken perde yelpazesi daha da genişleyerek okullar için de perde tasarımı yapılarak perde ihtiyacı olan okulların beğenisine sunuluyor.

Okullarda dersliklerde aşırı güneş ve aşırı ışık öğrencileri, öğretmenleri olumsuz etkilemekte ve bazen aşırı ışık ve güneş yoğunluğu nedeniyle sınıf tahtası görülememekte ve eğitim eksik bir şekilde yürütülmektedir.

Ayrıca okullarda bazı dersler okullarda slayt ve projeksiyon yardımı ile yapılmaktadır.

Böyle durumlarda dersliklerin karartılması gerekmekte ve perde ihtiyacı doğmaktadır.

Klasik perdeler ise fazla verimli olmamaktadır.

Kaliteli, pratik kullanımı olan okul perdesi model ve renk açısından tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde çeşitlilik gösteriyor.

Işık ve güneş kırıcı sun screen perde okul dersliklerinde ışık ve güneş girişini kontrol edebilen uzaktan kumanda edilebilen ve kolayca temizlenebilen okul perdesidir.

Ayrıca okul ve derslikler için ışık ve güneş kontrolü yapabilen dikey perdeler bulunmaktadır. Ahşap jaluzi ve aliminyum jaluzi perdeler okul perdesi olarak kullanılabilecek tasarım ve pratikliğe sahip perde modelleri arasında bulunuyor.

Pvc dikey perde ve ahşap dikey perde okul perde ihtiyacını karşılayacak şıklığı ve kullanım kolaylığına sahip olmaktadır.

Polyester stor perde güneş alan dersliklerde kullanılabilecek kullanımı ve temizliği kolay, zincirli okul perdesi olarak kullanılabilecek bir başka perde çeşididir kaliteli okul perdesi üretimi 2012 yılı perde koleksiyonu ile renk ve çeşit seçeneklerini okul derslikleri hizmetine sunulmaktadır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.