Akcatekstil.com' a özel HER İP PERDE SİPARİŞİNİZE PERDE MIKNATISI HEDİYE !
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Kurumsal Bilgiler

Akça Tekstil'in başarı hikayesi..

Firmamız 1993 Tarihinden bu yana müşterileriyle üstün hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Bu maksatla makina parkımız Bilgisayarlı 21 ve 22 yarda üretim yapan makinalar ile oluşturulmuştur. Bu makinalarda kaliteli malzeme ve uzman personel ile Kaliteli üretim sağlanmaktadır.

Üretimimizin büyük bir kısmını dış ticaret yoluyla ihracat yapmaktayız.

Başlıca üretim ve satış materyallerimiz arasında polyester düz tül, polyester jakar tül, ip perde, brode, brode aplike, saten güneşlik, masa örtüleri, ekstrafor çeşitleri, kesme jakar tül vb. sayabiliriz.

Merkezimiz İstanbul'da, Vezneciler'dedir. Fabrikamız Bursa Kestel'dedir. Tesislerimizde her tür zemin üzerine gipür, brode ve aplik üretimi yapmaktayız.

İp perde üretimi yapmaktayız iç piyasa ve dış piyasaya gönderim sağlamaktayız.

Firmamız, büyük oranda ihracat  için üretim yapmasına rağmen iç piyasalardan gelen talepler doğrultusunda da üretim yapmaktadır. Tesislerimiz ürünün kreasyon aşamasından paketleme aşamasına kadar her tür işlemi gerçekleştirebilecek şekilde entegre olmuştur.

Firmamız güvenilir, aldığı siparişleri en iyi şekilde ve zamanında müşterilerine ulaştırarak tekstil sektöründe adını duyurarak öncü kurumlardan biri olmuştur.

Jakar dokuma, AKÇA Tekstil'in 6000 m 2 'lik kapalı alana sahip dokuma fabrikasında en modem teknolojiye sahip makinelerle gerçekleştiriliyor. Üretiminin tamamına yakınını yurtdışına ihraç eden Akça Tekstil'in faaliyet gösterdiği başlıca pazarları Avrupa, Rusya, Ukrayna, Moldovya Romanya ve Orta Doğu ülkeleri bunun yanısıra son dönemde arap ülkeleri ve afrika pazarındada yeni adımlar atmaya başlayan firmamız istekler doğrultusunda hizmetine devam etmektedir.

Ürünlerinde , kalite standartlarıyla dünya pazarlarında yer edinmeye çalışan AKÇA Tekstil, sürekli gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.

Pandemi sürecinin başlaması ve dünyayı esareti altına alan virüs salgını ile günümüzde alışveriş internete yönelim göstermiş bulunmaktadır.

dünya pazarlarında pandemi yüzünden oluşan daralma ile birlikte iç piyasanın taleplerini değerlendiren Firmamız internet üzerinden alışverişe hız vererek gelişen pazaryerlerinde açtığı mağazlar ile paket perde üretimine yön vermeye çalışmaktadır.

Kendi üretimimiz olan ip perde ve KDK ürünlerden oluşturulan standart ebat üretim perdeler ile pazaryerlerinde büyük kitlelere ulaşmış ve memnuniyet ifade edenler binlerce yorum almıştır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak yürütülen bu satış hareketi büyük ivme kazanmış müşterilerimizin teveccühleri doğrultusunda yeni modeller ve yeni desenlerle birlikte hızla ilerlemekte ve türkiye geneline yayılmış pazaryerlerinin katkılarıyla geniş kitlelere ulaştırılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.