Otel Perdesi

OTEL PERDESİ

Otel ihtiyaçları içinde bulunan otel perdesi üretimi ve satışı çeşitli mağazalarda ve internet üzerinden web sayfası vasıtası ile yapılmaktadır.

2012 yılı perde modelleri koleksiyonunda özellikle otellerin ihtiyaç duyduğu kaliteli perde modelleri ve tasarımlarına yer vermektedir.

Oteller için özel üretilen perdeler ısı ve ışık açısından kontrol edilebilen perdelerdir. İçeriye girecek ısı ve ışık miktarı özel perdeler ile kontrol edilebilmektedir.

Bilindiği gibi aşırı güneş ve aşırı ışık rahatsızlık vermektedir. Güneş kırıcı olarak da bilinen sun screen perde mekanizma ile çalışmaktadır.

Uzaktan kumandalı modelleri bulunmaktadır. İstenilen ölçüde otel odasında karartma yapmayı veya aydınlatma yapmayı sağlamaktadır. Otel perdesi 2012 koleksiyonunda ahşap jaluzi, aliminyum jaluzi, pvc dikey perde ve ahşap dikey perde modelleri bulunmaktadır.

Ayrıca otel perdesi olarak kullanılan stop perde çeşitleri de bulunmaktadır. Polyester stor perdelerin renk seçenekleri bulunmaktadır ve kullanımı kolay zincir vasıtasıyla açılıp kapanabilen ve kolayca temizlenebilen perdelerdir.

Perdelerde değişik perde renk ve model açısından zengin tül perde ve otel özel alanlarında kullanılan (restoran, kafe, bar) fon perde ve katlamalı perde modelleride sunulmaktadır.

Kaliteli otel perdeleri çeşitli firmalar tarafından internet üzerinden satışa sunulmaktadır. Web sayfası üzerinde tüm perde koleksiyonları görülebilmekte perde çeşidi, modeli ve rengi seçilerek web sayfası üzerinden sipariş verilebilmektedir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.