Jaluzi Perde

Jaluzi Perde

Jaluzi Perde Çeşitleri ile Rahatlığın Keyfini Çıkartın..

Ahşap Jaluzi Perde ( Genel )

Doğal malzeme olduğundan, bulunduğu yere uyum sağlar. Kullanılacak mekana şıklık ve sıcaklık katar. Country, Modern veya Klasik döşenmiş ortamlara uygun zengin renk seçenekleri sunar.

Genelde tek olarak da kullanılan Ahşap Jaluzi Perde, kumaş fonlar ve tül altlarında da dekoratif tasarım imkanı tanır.

Çok amaçlı montaj aparatı ile Tavana, Duvara ve Pencere doğramalarına montaj imkanı vererek dekorasyon konseptinize yardımcı olur. Tamamen açılıp kapandığı gibi, yaprak hareketi ( tilt ) ile ışığı ve görüntüyü yönetmenize yardım eden DÖRT harekete sahiptir.

Ahşap Jaluzi Perde ( 25 mm )

İnce ahşap jaluzi perde olarak adlandırılan sistemde, çevirme (tilt) hareketi yapan mekanizma perde renginde ahşap çubuk ile kontrol edilir. Mekanizmalı olarak en az 25 cm ve en çok 170 cm eninde standart üretimi vardır.

Ancak bazı renklerde 300 cm'ye kadar ithal edilen yaprakları bulunduğundan 200 - 250 cm eninde perde üretebiliyoruz. Ayrıca Ahşap Jaluzi Perde, sistem olarak eğimli tavanlarda rahatlıkla kullanım imkanı sunar.


Ahşap jaluzi Perde ( 50 mm )

Kalın ahşap jaluzi perde olarak adlandırılan sistemde çevirme (tilt) hareketi yapan mekanizma perde renginde ip ile kumanda edilir. Mekanizmalı olarak en az 47 cm ve en çok 170 cm eninde standart üretilir. Ancak bazı renklerde 300 cm'ye kadar ithal edilen yaprakları bulunduğundan 200 - 250 cm eninde perde üretebiliyoruz. Kalın ahşap jaluzi perde için ağırlığını gözönüne alarak, eğimli ortamlarda kullanımını önermiyoruz.


Ahşap Stor perde

Tropik iklim kuşağında yetişen ramin ve bambu ağaçlarından elde edilen çıtaların şık ve dekoratif dokunmasından oluşturulan ithal bir üründür.Renk ve çeşit zenginliği vardır. Alttan sarılan rulo şeklinde açılıp kapanan sistemi olduğu gibi, katlamalı perde şekilde de kullanılır. Her iki sistemde eğri tavanlarda kullanılabilir.


Alüminyum jaluzi perde

Genellikle ofislerde ve modern döşenmiş mekanlarda tercih edilir. Direk güneşi kıran ve sadece aydınlığı içeri alan ince alüminyum yapraklardan yapılan hafif kullanışlı bir perde çeşitidir. Alüminyum jaluzi perde kumaş stor perdelerle yarışırcasına geniş renk seçenekleri sunar.

Düz, simli, ahşap desenli renklerin yanında perfore alüminyum jaluzi perde siyah, beyaz, krem ve gri renkleriyle şık görüntüler sağlar.

Tavana duvara ve pencere doğramalarına kolay monte edilir. Çift cam arasında butonlu kullanım imkanı sağlar.

Pencere ve kapı gibi hareketli zeminlerde zıgıl denilen sağ ve sol kenarlarına açılan deliklerin içinden geçirilen tel ile sabitleşme özelliği vardır. Hafif metallerden üretildiğinden eğimli mekanlarda rahatlıkla kullanılır.

Alüminyum jaluzi perde Türkiye'de 16 mm ve 25 mm genişliğinde yaprakları ile standart üretilmekte olup, 50 mm genişliğinde bantları olan jaluzi perde de bazı firmalar tarafından üretiliyor.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.