Baskılı Zebra Perde

Baskılı Zebra Perde

Zebra Perdeleriniz için desen ve renk aramanıza son veren bir sistemdir. Özel baskı teknikleri ve makinaları ülkemizde son teknoloji ile uygulanıyor.

Genelde reklamcıların kullandığı bir çok baskı tekniğini son yıllarda konfeksiyoncular ve ev tekstili üreticileri de koleksiyonlarına dahil etmişlerdir.

Baskılı zebra perdeler modern tasarımlar için özgürlük tanır.

Yüksek çözünürlükteki fotoğraf veya çizim desenleri "Özellikle" beyaz veya açık krem rengi desensiz kumaşlara basılmak üzere dijital ortamda gönderdiğinizde birebir uygulama yapılmaktadır.

Yatak odaları, genç odaları, bebek odalarıve hatta salonlarınızın bir camına uygulandığında pano görüntüsü ile ortamı hareketlendirir ve özel olduğunu hissettirir.

Ancak perde üreticilerinin baskıdan doğabilecek risklerden dolayı maliyeti yüksek olabileceği düşüncesi ile uzak durdukları bu sistemi, biz kendi tesislerimizde yaptığımızdan hem ucuz hemde yüksek kalitede sunmaktayız.

Günümüz inşaat sektöründe odalar küçüldü ve tek camlı olmaya başladı.

Mobilyalar ise, daha modüler ve rengarenk.

Yarattığınız mekana tarzınızı yansıtacak uyumu yakalamanıza, dijital baskılı mekanizmalı perdeler yardımcı olacaktır.

Mekanizmalı perdeler odanızı genişletir ve yıkama-ütüleme gibi zahmetlerden sizi kurtarır.

Stor perdeyi sırf güneşlik olarak kullanmayın. Odanıza zerafet, hareket, pano ve hobinizi de ilave edin, en iyiye sahip olun.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.